O pohár starosty Dobříše

V neděli 22.5.2016 jsme se vydali k našim přátelům na Dobříš, kde se již tradičně konala soutěž O pohár starosty Dobříše. Přihlásili jsme se s dvěmi družstvy žen a jedním družstvem mužů. Jak bývá na Dobříši zvykem, prvnímu útoku předcházela šibalská doplňková disciplína. Jeden ze soutěžících si přivázal kolem pasu nafouklý balónek, tak aby byl balónek na zádech a druhý soutěžící musel přírazem balónek prasknout, pak už mohl začít klasický útok. Po prvních útocích následovalo play-off.Naše ženy „A“ postoupily jako první  a ženy „B“ jako sedmé. Muži se taktéž probojovali a to jako osmí. V play-off už ani jedno družstvo bohužel nezabodovalo, ale i tak máme z konečného umístění radost a to i proto, že jsme se na start postavili s neupravenou PS12.

Invalid Displayed Gallery

 https://youtu.be/6ZrjLjAed0M