O pohár starosty Dobříše 2017

Jako jedna s prvních soutěží, které navštívíme je soutěž v požárním sportu při májových slavnostech na Dobříši “ O pohár starosty Dobříše“ . I když předpověď počasí neslibovala žádné krásné počasí, vyjeli jsme s naší již obvyklou sestavou a to s jedním družstvem mužů a dvěmy družstvy žen. Hned po příjezdu na Dobříš bylo jasné, že se předpověď meteorologů se nevypní a že nás čeká krásný,možná až moc teplý den. Na startu stanulo celkem 20 družstev. Prvnímu kolu předcházela malá doplňková disciplína, která spočívala v odnešení „zraněného“ na startovní čáru. Po prvním kole se stanovil pavouk pro hru play-of. Tam postoupila všechna naše tři družstva. Muži vypadli v prvním rozstřelu stejně jako ženy A. Ženy B se probojovaly do bitvy o třetí místo, které jim uniklo jem o třicet setin sekundy.

Dominik