Hasičský ples 17.2.2018

Rok se s rokem sešel a je tu únor, měsíc, ve kterém pořádáme náš ples.Datum bylo stanoveno na 17. února. Již na lednové členské schůzi jsme začali s organizací příprav. Čtrnáct dní před plesem jsme vylepili plakáty a do předprodeje jsme dali vstupenky. Tento rok jsme změnili místo předplatného, jelikož prodejna Coop v Malé Hraštici byla momentálně v rekonstrukci. Předprodej vstupenek nám zajišťoval servis AutoElektro-Liška a musím říci, že se toho ujali skvěle.V neděli 11. února jsme ve čtyřech dvojicích vyrazili pozvat na ples naše spoluobčany. V sobotu v den plesu jsme se po poledni sešli u hasičárny, abychom naložili vše potřebné k výzdobě sálu a také věcné dary do tomboly.Do místní sokolovny jsme přijeli krátce po jedné hodině. Postupně se scházeli další a další členové i s krásnými věcmi do tomboly. A jak už to bývá zvykem, chlapi začali s výzdobou sálu a uspořádáním stolů a děvčata se věnovala tombole. Kolem čtvrté odpolední bylo vše nachystáno. Rozdělili jsme si hlídky u tomboly. Kolem sedmé hodiny přijela skupina Forte. Pomohli jsme jim s nastěhováním aparatury a už se nemohli dočkat prvních tónů. Jelikož byl náš starosta sboru nemocen, byl jsem pověřen uvítáním hostů já. Pak už mohla začít zábava naplno. Až když říkám naplno, tak tím myslím naplno. Na ples nás přišlo podpořit neuvěřitelných 278 hostů, a bylo to v sokolovně znát.V deset hodin se začaly prodávat lístky do tomboly. Ta letos sčítala krásných 312 cen. Musím také opět pochválit skupinu Forte, která hrála na jedničku s hvězdičkou a to až do třetí hodiny ranní.Myslím, že se nám ples vydařil a že si ho hosté užili.

Velké díky patří všem, kteří nás přišli podpořit, všem členům a přátelům podílejícím se na přípravě a také sponzorům, kteří nám zachovávají věrnost.

{Dominik}